Doplnky

Ak už vlastníte veľký obchod s oblečením alebo malý módny butik, vhodne upravené figuríny, budú pre Vaše podnikanie veľkým prínosom.

figuríny, busty, e-shop, obrázok 16.1

Parochne a ďalšie doplnky sú významným faktorom, ktorý určuje pozitívne vnímanie figuríny potenciálnym zákazníkom. Môže sa dokonca stávať, že zákazníci sa vrátia opakovane, aby nielen kúpili nové oblečenie a doplnky, ale tiež aby zistili, aký nový outfit ste na figuríne vystavili. Funguje to ale aj opačne - ak figuríny neupravíte správne a príťažlivo, zákazníci sa za nimi ani neobzrú.

Pred štylizáciou figuríny by ste sa mali rozhodnúť, kam ju chcete umiestniť. Iný styling vyžaduje osvetlený výklad a iný tmavšia časť obchodu. Podľa toho je potrebné vyberať nielen postoj, ale napríklad aj farbu, dĺžku a strih parochne a materiál podstavca.

Mnoho majiteľov obchodov používa figuríny len na oblečenie, čo je v poriadku, ale nevyužijú tým celý jej potenciál. Ak váš obchod predáva príslušenstvo, ako sú slnečné okuliare, náhrdelníky alebo náušnice, skúste ich umiestniť na figurínu a zladiť s nimi parochňu, dosiahnete výraznejšieho efektu. Aj keď váš obchod taký tovar nepredáva, je účinné dodať figuríne pomocou doplnkov osobitný štýl a charakter.

figuríny, busty, e-shop, obrázok 16.2

Vstúpte do podkategórie

Parochne a podstavce